964

przeprowadzonych
szkoleń

2 000 000

przebytych kilometrów

19 280

przeszkolonych
animatorów

4400

zatrudnionych
osób

15

krajów w których
działamy

wywołanych
uśmiechów

1682

zorganizowanych
eventów

Praca po szkoleniu

zobacz oferty pracy

Kalendarz szkoleń

zobacz kiedy będziemy w Twoim mieście!

sprawdź tutaj

Tematy szkoleń:

Animacja Czasu Wolnego™

Chciałbyś wyjechać na swój pierwszy sezon animacyjny i być świetnie przygotowanym? Błyszczeć w towarzystwie umiejętnością żonglowania i znajomością nietuzinkowych układów choreograficznych i technik relaksacyjnych? Dobrze trafiłeś/aś! To szkolenie jest właśnie dla Ciebie! 

czytaj więcej

Animacja Zabaw Dziecięcych™

Poznaj fantastyczne gry i zabawy i zostań mistrzem integracji! Naucz się z nami skręcać balonowego pieska, kwiatka i wiele innych kreacji i stań się ulubieńcem grupy! Bądź mistrzem pędzla! Zapoznaj się z techniką malowania buziek, maluj topowe postacie z bajek i rozkochaj w sobie każde dziecko!
Chcesz być takim animatorem? To szkolenie jest właśnie dla Ciebie!

czytaj więcej

50 Zabaw Animacyjnych w Praktyce™

Nieważne czy dopiero zaczynasz swoją przygodę z animacją czy jesteś już animacyjnym „wyjadaczem” – to szkolenie jest po prostu dla każdego! Zabawa jest ważna, ale sposób jej prowadzenia jest również bardzo istotny. Damy Ci konkretne pomysły na nowoczesne podejście do zabaw, co sprawi że Twoje animacje będą niezapomniane!

czytaj więcej

Animator Urodzinowy™

Zorganizuj wymarzone urodziny dla swojego dziecka, które zostaną w jego pamięci na długo! Klimat Harrego Pottera lub Kariny Lodu jest Ci obcy? Przyjdź, a podsuniemy Ci mnóstwo inspiracji jak profesjonalnie przygotować i przeprowadzić najlepsze, tematyczne imprezy okolicznościowe w Twojej okolicy!

czytaj więcej

Animator osoby niepełnosprawnej i starszej™

Jak wiemy społeczeństwo się starzeje. Osoby, mające kompetencje oraz znające specyfikę pracy z osobami starszymi stają się coraz bardziej potrzebne. Animator osób starszych i niepełnosprawnych to praca przyszłości! Poznaj specjalistyczne metody, psychologiczne aspekty i formy aktywności przydatne dla każdego, kto chciałby wywołać uśmiech na twarzy osoby starszej lub niepełnosprawnej.

czytaj więcej

Tańce Animacyjne

Szkolenie z Tańców Animacyjnych to niepowtarzalna okazja do tego, aby poznać mnóstwo szalonych i energicznych układów tanecznych i błyszczeć na każdej imprezie! Od tańców dla dzieci po tańce fitness i dla dorosłych – to wszystko będzie!
Wiemy, że drzemie w Tobie lew parkietu – my go obudzimy!

czytaj więcej

Obóz Animacyjny

Magia animacji – tak możemy opisać obóz animacyjny, który jest pełen różnych pięknych emocji i na długo zapada w pamięci ludzi. Połączenie odpoczynku z poznaniem najgłębszych tajników animacyjnych. Mówią ze po obozie jest ciężko wrócić do codzienności – przekonaj się i Ty!

czytaj więcej

Misja Firmy

STAGEMAN to Firma tworzona przez ludzi z ogromną pasją, w której promujemy filozofię Business & Pleasure, czyli łączenia pracy z przyjemnością. Głęboko wierzymy w to, że wiele zależy od nas – „marzenia się nie spełniają, marzenia się spełnia!”.

Jakub B.Bączek

Co o nas mówią

  • Byłam na wielu szkoleniach STAGEMAN oraz na castingu, po którym wyjechałam na swój sezon animacyjny do Albanii. Szkolenia w STAGEMAN są profesjonalne. Masa pozytywnej energii, wspaniali ludzie, z którymi przyjaźnie są do dziś. Jest niesamowita atmosfera, dużo zabawy, uśmiechu oraz tańców. Polecam wszystkim szkolenia w STAGEMAN - najlepiej na świecie.

   Justyna Hawryliszyn

  • STAGEMAN - pełen profesjonalizm w każdym detalu! Niesamowita perfekcja, idealne wykorzystany czas i przezabawne chwile na szkoleniach. Wesoło, kolorowo, w cudownej atmosferze na najwyższym poziomie. A osoby prowadzące? Pełne pozytywnej energii.

   Adrianna Piechura

  • Miałem szczęście być na kilku szkoleniach z firmy STAGEMAN i mogę śmiało stwierdzić, że były to jedne z najlepszych dni w moim życiu! Na każdym szkoleniu była inna grupa zupełnie różnych od siebie ludzi, a mimo to zawsze atmosfera była taka jakbyśmy się wszyscy znali! Odpowiedzialni za to byli trenerzy, którzy prowadzili szkolenia. Zawsze mogłem liczyć na indywidualne podejście, tłumaczyli, pokazywali i uczyli aż do skutku.

   Konrad Romański

  • Wszystko zaczęło się od szkolenia z Animacji Czasu Wolnego w 2017 roku, które poprowadził Tomek Misztal. Uczestnictwo w kursie było jednym z lepszych wyborów w moim życiu! Dzięki niemu przyswoiłam wiedzę teoretyczna i praktyczna z zakresu animacji i w tym samym roku mogłam ją wykorzystać na sezonie w hotelu. Na szkoleniu panuje świetna atmosfera,co wpływa na jakość prowadzonych zajęć.

   Joanna Lech

  • Genialne szkolenia, pełne profesjonalizmu i niesamowitej energii, która udziela się już w pierwszych minutach szkolenia. Po tych spotkaniach chcesz więcej i więcej. Oferta dla wszystkich tych większych i mniejszych, tych starszych i młodszych, tych mniej i bardziej pozytywnie zakręconych. Wiedza ze szkoleń jest pomocna w mojej pracy zawodowej, jak i w życiu prywatnym.

   Ewa Krygowska

  • STAGEMAN zderzenie dwóch światów! Twojego i kreatywnych przepełnionych energią, empatycznych Trenerów/Animatorów STAGEMAN. Szkolenia na wysokim poziomie, dopracowane w każdym detalu. Jadąc na szkolenie do STAGEMAN jedziesz na dużo więcej niż tylko szkolenie. Stagemen z Wami na koniec świata i jeden kilometr dalej

   Justyna Tyrawska - Piwowarska

Sklep animacyjny

zobacz produkty

Napisz do nas  Zadzwoń do nas

  Godziny dyżurów telefonicznych:

  pon. – pt.: 09:00 – 21:00

  sob. – niedz.: 10:00 – 15:00

  Szkolenia 536 008 003
  Sklep 535 155 488
  Oferty pracy 504 222 559
  Dla biznesu 504 222 488