Tematy szkoleń:

Animacja Czasu Wolnego™

Chciałbyś wyjechać na swój pierwszy sezon animacyjny i być świetnie przygotowanym? Błyszczeć w towarzystwie umiejętnością żonglowania i znajomością nietuzinkowych układów choreograficznych i technik relaksacyjnych? Dobrze trafiłeś/aś! To szkolenie jest właśnie dla Ciebie! 

czytaj więcej

Animacja Zabaw Dziecięcych™

Poznaj fantastyczne gry i zabawy i zostań mistrzem integracji! Naucz się z nami skręcać balonowego pieska, kwiatka i wiele innych kreacji i stań się ulubieńcem grupy! Bądź mistrzem pędzla! Zapoznaj się z techniką malowania buziek, maluj topowe postacie z bajek i rozkochaj w sobie każde dziecko!
Chcesz być takim animatorem? To szkolenie jest właśnie dla Ciebie!

czytaj więcej

50 Zabaw Animacyjnych w Praktyce™

Nieważne czy dopiero zaczynasz swoją przygodę z animacją czy jesteś już animacyjnym „wyjadaczem” – to szkolenie jest po prostu dla każdego! Zabawa jest ważna, ale sposób jej prowadzenia jest również bardzo istotny. Damy Ci konkretne pomysły na nowoczesne podejście do zabaw, co sprawi że Twoje animacje będą niezapomniane!

czytaj więcej

Animator osoby niepełnosprawnej i starszej™

Jak wiemy społeczeństwo się starzeje. Osoby, mające kompetencje oraz znające specyfikę pracy z osobami starszymi stają się coraz bardziej potrzebne. Animator osób starszych i niepełnosprawnych to praca przyszłości! Poznaj specjalistyczne metody, psychologiczne aspekty i formy aktywności przydatne dla każdego, kto chciałby wywołać uśmiech na twarzy osoby starszej lub niepełnosprawnej.

czytaj więcej

Tańce Animacyjne

Szkolenie z Tańców Animacyjnych to niepowtarzalna okazja do tego, aby poznać mnóstwo szalonych i energicznych układów tanecznych i błyszczeć na każdej imprezie! Od tańców dla dzieci po tańce fitness i dla dorosłych – to wszystko będzie!
Wiemy, że drzemie w Tobie lew parkietu – my go obudzimy!

czytaj więcej

Obóz Animacyjny

Magia animacji – tak możemy opisać obóz animacyjny, który jest pełen różnych pięknych emocji i na długo zapada w pamięci ludzi. Połączenie odpoczynku z poznaniem najgłębszych tajników animacyjnych. Mówią ze po obozie jest ciężko wrócić do codzienności – przekonaj się i Ty!

czytaj więcej

Zapisz się na szkolenie

Masz pytania?

Wybierz szkolenie, a następnie datę i miasto

Wpisz swoje daneOsoba kontaktowa

Sebastian Padula

Manager Szkoleń
536 008 003
szkolenia@stageman.pl

Nasi trenerzy

 

Praca po szkoleniu

zobacz oferty pracy

Sklep animacyjny

zobacz produkty

Napisz do nasZadzwoń do nas

Godziny dyżurów telefonicznych:

pon. – pt.: 09:00 – 21:00

sob. – niedz.: 10:00 – 15:00

Szkolenia 536 008 003
Sklep 535 155 488
Oferty pracy 450 011 077
Dla biznesu 506 116 644