Nasz zespół

Sebastian Padula

Trener Animatorów
536 008 003
sebastian.padula@stageman.pl.

Absolwent Wyższej Szkoły Zawodowej w Nysie na kierunku Bezpieczeństwo Wewnętrzne o specjalności kryminologia i kryminalistyka oraz absolwent Prywatnej Szkoły Aktorskiej w Krakowie. Z animacją związany od kilku lat, a z firmą STAGEMAN współpracuje od obozu animacyjnego w Zakopanym w 2017roku. Wiedzę i doświadczenie animacyjne zdobył na licznych eventach w Polsce oraz pracując jako animator czasu wolnego w Egipcie. Uwielbia pracę z ludźmi, na warsztatach zaraża energią i poczuciem humoru. Wyznaje zasadę: „nie ma rzczy niemożliwych”. Jest właścicielem gadającej papużki falistej, którą sam nauczył powtarzać mnóstwo zwrotów, m.in. logo firmy – „Jesteśmy dumni z naszych Animatorów”. Na codzień aktywnie spędza czas wolny podróżują lub trenując tenis ziemny. Miłośnik sportu i werny kibic polskich sportowców.

Jolanta Cieślak

Manager Sklepu
535 155 488
sklep@stageman.pl

Jolanta zajmuje się całościową obsługą Sklepu Animacyjnego STAGEMAN. Jeśli zastanawiasz się, gdzie kupić niezbędne produkty w pracy animatora, na przykład: balony do modelowania, płyty CD z muzyką dla dzieci, książki oraz praktyczne podręczniki animacyjne, piłki do żonglowania czy pakiety animacyjne, zapraszamy do kontaktu z Jolantą. Jej priorytetem jest szybkość realizacji zamówienia i pełna satysfakcja zamawiającego. Jolanta zajmuje się także obsługą kursów E-learningowych.

Paweł Cieślak

Manager Operacji Zagranicznych
Trener Animatorów
506 116 644
pawel.cieslak@stageman.pl

Paweł specjalizuje się w szerokorozumianej Animacji zagranicznej oraz wyjazdach incentive. Opiekuje się Kluczowymi Klientami STAGEMAN. Posiada wieloletnie doświadczenie we wprowadzaniu Systemowego Zarządzania  Animacją, począwszy od: rekrutacji, treningu animatorów, tworzenia programów, leaderingów, wsparcia a skończywszy na wprowadzaniu innowacji. Rezultaty jego pracy można zobaczyć w hotelach w Grecji, Hiszpanii, Egipcie, Turcji, Tunezji, Bułgarii, Albanii, czy na Malcie. Na codzień spotkacie Pawła na prowadzonych przez niego warsztatach z: Animacji Czasu Wolnego, Animacji Zabaw Dziecięcych, Tańców Animacyjnych, Animacji Osób Starszych i Niepełnosprawnych oraz Obozie Animacyjnym.

Tomasz Misztal

Trener Animatorów
tomasz.misztal@stageman.pl.

Od 8 lat aktywnie pracuje z różnymi grupami odbiorców, prowadząc zarówno warsztaty kuglarskie, edukacyjne i biznesowe jak i sportowe. Na co dzień prowadzi zajęcia jako instruktor metody Pilates w Krakowie oraz profesjonalnie zajmuje się żonglerką. Tomka możecie spotkać na naszych szkoleniach z: Animacji Czasu Wolnego, Animacji Zabaw Dziecięcych oraz Animacji Osób Niepełnosprawnych i Starszych. Jego pasją jest praca z ludźmi. W swoich działaniach kieruje się mottem „Żyjcie swoimi marzeniami, zamiast marzyć o życiu”.

Emilia Sadowska

Trenerka Animatorów
emilia.sadowska@stageman.pl..

Ukończyła kurs „Charyzmatyczny Trener Szkoleń”. Aktywna instruktorka sportów wodnych i zimowych oraz ratowniczka WOPR. Doświadczenie animacyjne zdobywała w kraju na licznych eventach oraz za granicą – w Tunezji i Bułgarii. Pasjonatka animacji dziecięcej i sportowej oraz tańców animacyjnych. Swoją energią przyciąga ludzi, aby dzielić się uśmiechem i zarażać pasją. Jest optymistką i osobą zaangażowaną duchowo. Prywatnie jest zapalonym survivalowcem. Jest współautorką książki „Zakręcone balony”, którą znajdziecie w Sklepie Animatora STAGEMAN. Prowadzi szkolenia z: Animacji Czasu Wolnego, Animacji Zabaw Dziecięcych, Animacji Sportowej.

Heniek Hanuschak

Trener Animatorów
heniek.hanuszczak@stageman.pl.

Absolwent Uczelni Warszawskiej im. Marii Skłodowskiej-Curie na kierunku Turystyka i Rekreacja oraz Technik Masażu. Z animacją czasu wolnego związany od roku 2012, gdzie zaczął swoją pracę jako animator w jednym z hoteli na Majorce. Z firmą STAGEMAN związany od roku 2013 – na Castingu dał się poznać jako osoba pełna pomysłów, uśmiechnięta, bezproblemowa i kochająca pracę z dziećmi, młodzieżą i dorosłymi. Współpracował z biurem podróży Sun&Fun, Rego-Bis oraz na licznych wyjazdach motywacyjnych dla firm – Incentive, gdzie zdobywał swoje doświadczenie jako animator i team leader zespołu animacyjnego. Pracował m.in. w takich krajach jak: Portugalia, Hiszpania, Włochy, Grecja, Albania, Egipt, Turcja oraz Polska. Na codzień zajmuje się szeroko pojęta aktywnością fizyczną: od tańców towarzyskich, aż po sztuki walki jak np: boks. Swoją wiedzę, umiejętności i energię przekazuje na warsztatach z: Animacji Czasu Wolnego, Animacji Zabaw Dziecięcych, Tańców Animacyjnych, Animacji Osób Starszych i Niepełnosprawnych oraz Obozie Animacyjnym.

Barbara Ligocka

Dyrektor STAGEMAN
796 666 609
barbara.ligocka@stageman.pl

Basia jest częścią STAGEMAN od samego początku. Swoją karierę rozpoczynała w dziale szkoleń jako Manager tego działu. Basia, jako Dyrektor STAGEMAN jest centrum operacyjnym i sercem naszej Firmy, pompującycm do każdego działu nieocenione pokłady inspiracji, porządku, spokoju i motywacji do działania. Basia ma na swoim koncie współpracę z Ministerstwem Edukacji oraz Turystyki i Sportu, dzięki czemu przyczyniła się do skodyfikowania zasobu obowiązków oraz wymagań, stawianych wobec zawodu, jakim jest animator czasu wolnego.

Jakub B. Bączek

kontakt przez biuro@stageman.pl

Nazywam się Jakub B. Bączek. Jestem trenerem mentalnym, mówcą, podróżnikiem i pisarzem. Przede wszystkim jednak jestem animatorem. Może już troszkę „przeterminowanym”:) ale wciąż z pasją i miłością do ludzi. Firmę STAGEMAN zakładałem sam jako jednoosobową działalność w Bielsku-Białej. Dziś zatrudniamy setki ludzi na 3-ech kontynentach. Często mówię na swoich wystapieniach: „Marzenia się nie spełniają, Marzenia się SPEŁNIA”. Bardzo w to wierzę! Wiem, że setki młodych ludzi przychodziło na szkolenia STAGEMAN poszukując swojej drogi. Wiem też, że zatrudniając ich, dajemy im szansę rozwoju, przygody i darmowych podróży. Jestem dumny z naszych Animatorów. Jestem dumny z tego, jak się zmieniają i jak sami spełniają swoje marzenia. Jeśli i Ty chcesz spełnić swoje marzenie – zapraszam Cię do STAGEMAN! Miejsca z inspirującą ENERGIĄ!

Sklep animacyjny

zobacz produkty

Napisz do nasZadzwoń do nas

Godziny dyżurów telefonicznych:

pon. – pt.: 09:00 – 21:00

sob. – niedz.: 10:00 – 15:00

Szkolenia 536 008 003
Sklep 535 155 488
Oferty pracy 450 011 077
Dla biznesu 506 116 644