Nasz zespół

Sebastian Padula

Manager Projektów
536 008 003
sebastian.padula@stageman.pl.

Absolwent Wyższej Szkoły Zawodowej w Nysie na kierunku Bezpieczeństwo Wewnętrzne o specjalności kryminologia i kryminalistyka oraz absolwent Prywatnej Szkoły Aktorskiej w Krakowie. Z animacją związany od kilku lat, a z firmą STAGEMAN współpracuje od obozu animacyjnego w Zakopanym w 2017roku. Wiedzę i doświadczenie animacyjne zdobył na licznych eventach w Polsce oraz pracując jako animator czasu wolnego w Egipcie. Uwielbia pracę z ludźmi, na warsztatach zaraża energią i poczuciem humoru. Wyznaje zasadę: „nie ma rzczy niemożliwych”. Jest właścicielem gadającej papużki falistej, którą sam nauczył powtarzać mnóstwo zwrotów, m.in. logo firmy – „Jesteśmy dumni z naszych Animatorów”. Na codzień aktywnie spędza czas wolny podróżują lub trenując tenis ziemny. Miłośnik sportu i werny kibic polskich sportowców.

Paweł Cieślak

Dyrektor
506 116 644
pawel.cieslak@stageman.pl

Paweł specjalizuje się w szerokorozumianej Animacji zagranicznej oraz wyjazdach incentive. Opiekuje się Kluczowymi Klientami STAGEMAN. Posiada wieloletnie doświadczenie we wprowadzaniu Systemowego Zarządzania  Animacją, począwszy od: rekrutacji, treningu animatorów, tworzenia programów, leaderingów, wsparcia a skończywszy na wprowadzaniu innowacji. Rezultaty jego pracy można zobaczyć w hotelach w Grecji, Hiszpanii, Egipcie, Turcji, Tunezji, Bułgarii, Albanii, czy na Malcie. Na codzień spotkacie Pawła na prowadzonych przez niego warsztatach z: Animacji Czasu Wolnego, Animacji Zabaw Dziecięcych, Tańców Animacyjnych, Animacji Osób Starszych i Niepełnosprawnych oraz Obozie Animacyjnym.

Jolanta Cieślak

Manager Sklepu
535 155 488
sklep@stageman.pl

Jolanta zajmuje się całościową obsługą Sklepu Animacyjnego STAGEMAN. Jeśli zastanawiasz się, gdzie kupić niezbędne produkty w pracy animatora, na przykład: balony do modelowania, płyty CD z muzyką dla dzieci, książki oraz praktyczne podręczniki animacyjne, piłki do żonglowania czy pakiety animacyjne, zapraszamy do kontaktu z Jolantą. Jej priorytetem jest szybkość realizacji zamówienia i pełna satysfakcja zamawiającego. Jolanta zajmuje się także obsługą kursów E-learningowych.

Barbara Ligocka

Dyrektor Administracyjny
796 666 609
barbara.ligocka@stageman.pl

Basia jest częścią STAGEMAN od samego początku. Swoją karierę rozpoczynała w dziale szkoleń jako Manager tego działu. Basia, jako Dyrektor STAGEMAN jest centrum operacyjnym i sercem naszej Firmy, pompującycm do każdego działu nieocenione pokłady inspiracji, porządku, spokoju i motywacji do działania. Basia ma na swoim koncie współpracę z Ministerstwem Edukacji oraz Turystyki i Sportu, dzięki czemu przyczyniła się do skodyfikowania zasobu obowiązków oraz wymagań, stawianych wobec zawodu, jakim jest animator czasu wolnego.

Jakub B. Bączek

kontakt przez biuro@stageman.pl

Jest trenerem mentalnym, mówcą, podróżnikiem i pisarzem. Przede wszystkim jednak jest animatorem. Może już troszkę „przeterminowanym”:) ale wciąż z pasją i miłością do ludzi. Firmę STAGEMAN założył sam jako jednoosobową działalność w Bielsku-Białej. Dziś zatrudniamy setki ludzi na 3-ech kontynentach. Często mówi na swoich wystapieniach: „Marzenia się nie spełniają, Marzenia się SPEŁNIA”. Bardzo w to wierzy! Wie, że setki młodych ludzi przychodzi na szkolenia STAGEMAN poszukując swojej drogi. Wie też, że zatrudniając ich, dajemy Wam szansę rozwoju, przygody i darmowych podróży. Jestem dumny z naszych Animatorów. Jestem dumny z tego, jak się zmieniają i jak sami spełniają swoje marzenia. Jeśli i Ty chcesz spełnić swoje marzenie – zapraszam Cię do STAGEMAN! Miejsca z inspirującą ENERGIĄ!

Sklep animacyjny

zobacz produkty

Napisz do nasZadzwoń do nas

Godziny dyżurów telefonicznych:

pon. – pt.: 09:00 – 21:00

sob. – niedz.: 10:00 – 15:00

Szkolenia 536 008 003
Sklep 535 155 488
Oferty pracy 450 011 077
Dla biznesu 506 116 644