Nasz zespół

Sebastian Padula

Manager Szkoleń
536 008 003
sebastian.padula@stageman.pl.

Wiedzę i doświadczenie animacyjne zdobył na licznych eventach w Polsce oraz pracując jako animator czasu wolnego w Egipcie, Maroko, Albanii, Hiszpanii i we Włoszech. Swoją karierę w STAGEMAN rozpoczął od obozu animacyjnego w Zakopanem w 2017 roku. Uwielbia pracę z ludźmi, na warsztatach zaraża energią i poczuciem humoru. Wyznaje zasadę: „nie ma rzeczy niemożliwych”. W 2021 roku ukończył szkolenie nauczyciela śmiechojogi u samego twórcy dr Madana Katarii z Indii. Kilka ciekawostek o Sebastianie: nauczył papużkę falistą mówić, m.in. hasło firmy – „Jesteśmy dumni z naszych Animatorów”. Jest zapalonym tenisistą. Ukończył kryminologię i kryminalistykę oraz absolwent szkoły aktorskiej w Krakowie.

Paweł Cieślak

Manager Projektów
504 222 488
pawel.cieslak@stageman.pl

Paweł opiekuje się kluczowymi Klientami STAGEMAN. Ma 12-letnie doświadczenie we wprowadzaniu Systemowego Zarządzania Animacją, począwszy od rekrutacji, szkoleń, tworzenia programów, leaderingu, wsparcia podczas sezonu, a skończywszy na ciągłym doskonaleniu nawet najmniejszych elementów Systemu. Rezultaty jego pracy można zobaczyć w hotelach w Grecji, Hiszpanii, Egipcie, Turcji, Tunezji, Maroko, Bułgarii, Portugalii, Albanii, Macedonii, Malcie, Tajlandii, Dubaju, Włoszech, Wyspach Zielonego Przylądka, czy w Polsce. Ciekawostki: uwielbia tatuaże, podróże i szalony czas z przyjaciółmi. Jest absolwentem politologii o specjalizacji: media i komunikacja społeczna.

Kamila Kawałko

Koordynator Animatorów
504 222 559
kamila.kawalko@stageman.pl

Jeśli szukasz pracy w animacji – napisz do Kamili. Urodzona animatorka, swoim uśmiechem i energia zaraża wszystkich. Swoją przygodę zaczęła od szkolenia z animacji czasu wolnego, po którym rozpoczęła swoją karierę w firmie STAGEMAN. Pracowała na licznych eventach w Polsce i za granicą takich jak Egipt, Tunezja, Turcja i Portugalia oraz w ośrodkach nad polskim morzem. W wolnym czasie interesuje się wizażem, chodzeniem po górach oraz grą w siatkówkę. W firmie Stageman zajmuje się rekrutowaniem animatorów.

Jolanta Cieślak

Manager Sklepu
535 155 488
sklep@stageman.pl

Jolanta zajmuje się całościową obsługą Sklepu Animacyjnego STAGEMAN. Jeśli zastanawiasz się, gdzie kupić niezbędne produkty w pracy animatora, na przykład: balony do modelowania, płyty CD z muzyką dla dzieci, książki oraz praktyczne podręczniki animacyjne, piłki do żonglowania czy pakiety animacyjne, zapraszamy do kontaktu z Jolantą. Jej priorytetem jest szybkość realizacji zamówienia i pełna satysfakcja zamawiającego. Jolanta zajmuje się także obsługą kursów E-learningowych.

Barbara Ligocka

Dyrektor Administracyjny
796 666 609
barbara.ligocka@stageman.pl

Basia jest częścią STAGEMAN od samego początku. Swoją karierę rozpoczynała w dziale szkoleń jako Manager tego działu. Basia, jako Dyrektor STAGEMAN jest centrum operacyjnym i sercem naszej Firmy, pompującycm do każdego działu nieocenione pokłady inspiracji, porządku, spokoju i motywacji do działania. Basia ma na swoim koncie współpracę z Ministerstwem Edukacji oraz Turystyki i Sportu, dzięki czemu przyczyniła się do skodyfikowania zasobu obowiązków oraz wymagań, stawianych wobec zawodu, jakim jest animator czasu wolnego.

Jakub B. Bączek

kontakt przez biuro@stageman.pl

Jest trenerem mentalnym, mówcą, podróżnikiem i pisarzem. Przede wszystkim jednak jest animatorem. Może już troszkę „przeterminowanym”:) ale wciąż z pasją i miłością do ludzi. Firmę STAGEMAN założył sam jako jednoosobową działalność w Bielsku-Białej. Dziś zatrudniamy setki ludzi na 3-ech kontynentach. Często mówi na swoich wystapieniach: „Marzenia się nie spełniają, Marzenia się SPEŁNIA”. Bardzo w to wierzy! Wie, że setki młodych ludzi przychodzi na szkolenia STAGEMAN poszukując swojej drogi. Wie też, że zatrudniając ich, dajemy Wam szansę rozwoju, przygody i darmowych podróży. Jestem dumny z naszych Animatorów. Jestem dumny z tego, jak się zmieniają i jak sami spełniają swoje marzenia. Jeśli i Ty chcesz spełnić swoje marzenie – zapraszam Cię do STAGEMAN! Miejsca z inspirującą ENERGIĄ!

Sklep animacyjny

zobacz produkty

Napisz do nas  Zadzwoń do nas

  Godziny dyżurów telefonicznych:

  pon. – pt.: 09:00 – 21:00

  sob. – niedz.: 10:00 – 15:00

  Szkolenia 536 008 003
  Sklep 535 155 488
  Oferty pracy 450 011 077
  Dla biznesu 506 116 644