Skontaktuj się z nami

  Organizacja eventów:

  Organizacja eventów

  Organizacja eventów to coś, co przychodzi nam naturalnie – zajmujemy się tym od lat. Jeszcze dłużej obserwujemy to, co się dzieje w branży eventowej, tak polskiej, jak i światowej. Śledzimy trendy, podpatrujemy i udoskonalamy, by ostatecznie móc tworzyć niepowtarzalne imprezy dla naszych klientów. Organizowane przez nas eventy są niepowtarzalne i jedyne w swoim rodzaju – każdą imprezę tworzymy od podstaw, w oparciu o rozmowy z klientem. Dzięki temu mamy możliwość dostosowania wszystkich, nawet najdrobniejszych szczegółów do jego wymagań.

  Nasz zespół tworzy grupa pełnych energii pasjonatów dla których nie ma rzeczy niemożliwych. Widząc problem, widzimy zagadkę i od razu szukamy jej rozwiązania. Im bardziej kreatywnego, tym lepiej. Muzyka, scenografia, catering i wreszcie atrakcje – wszystko to stawiamy na równi, dbając, by było jak najlepszej jakości, sprawdzone i niepowtarzalne. Nie uznajemy schematów, dlatego nigdy nie organizujemy dwóch takich samych imprez.

  Organizacja eventów w naszym wykonaniu ma charakter kompleksowy – zależnie od rodzaju eventu pomagamy dobrać miejsce, klimat, całą otoczkę i wszelkie niezbędne dodatki. Jesteśmy w kontakcie z uznanymi dostawcami różnych branż, dzięki czemu możemy swobodnie lawirować pomiędzy nimi, nie martwiąc się o jakość oferowanych przez nich usług i produktów. Również jeśli chodzi o atrakcje, posiadamy wykwalifikowanych animatorów o różnych specjalizacjach. Jesteśmy też gotowi pomóc skontaktować się z gwiazdami sceny muzycznej czy kabaretowej, którzy uatrakcyjnią event. Mając nas do dyspozycji, mogą być państwo pewni, że zrobimy wszystko, by wybrana przez państwa postać pojawiła się na evencie.

  Organizacja eventów na najwyższym poziomie

  Nasze portfolio jest bogate i bardzo różnorodne, organizowaliśmy już wiele różnych imprez tematycznych, integracyjnych, szkoleń, koncertów, wystaw, różnego rodzaju spotkań, gali czy konferencji. Znamy się na tym i wiemy jak wszystko zorganizować, by zaproszeni goście byli pod wrażeniem i dobrze się przy tym bawili.

  Organizacja eventów to nie wszystko! Zajmujemy się też tworzeniem i obsługą maskotek eventowych. Takie maskotki, to coraz częściej jeden z nieodłącznych elementów większych imprez – przyciągają uwagę, zapadają w pamięć i wywołują pozytywne reakcje, jednocześnie mocno wspierając wizerunek marki. Maskotki tworzymy od podstaw, wspólnie z klientem dobierając najdrobniejsze szczegół i gdy już nadejdzie odpowiednia pora, szkoląc animatorów do roli maskotki. Z naszych usług skorzystało wiele znanych firm, Stageman jest też odpowiedzialny za maskotki największej imprezy piłkarskiej organizowanej w Polsce. Wiemy jak przyciągnąć uwagę i stworzyć pozytywny wizerunek, tak samo jak wiemy jak zorganizować ciekawy, zapadający w pamięć event. Nie wierzysz? Sprawdź nas!

  964

  przeprowadzonych
  szkoleń

  2 000 000

  przebytych kilometrów

  19 280

  przeszkolonych
  animatorów

  4400

  zatrudnionych
  osób

  15

  kroków w których
  działamy

  wywołanych
  uśmiechów

  1682

  zorganizowanych
  eventów

  Rekomendacje

  Szkolenie przeprowadzone przez Trenera STAGEMAN zainteresowało naszych słuchaczy ze względu na swoją wyjątkową dynamikę prowadzącego. Praktyczne rady, ciekawa treść i charyzma.
  Na pewno w przyszłości będziemy chcieli z tą firmą współpracować.

  NZS Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach

  Słowa, które najlepiej je opisują to : minimum teorii maksimum praktyki. W trakcie kilku godzin można samemu się przekonać jak z kilkunastu nieznających się osób można stworzyć grupę podejmującą wyzwania i zadania stawiane przez prowadzącego.

  Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa im. Jana Amosa Komeńskiego w Lesznie

  Przy wyborze kierowaliśmy się nie tylko bardzo przejrzystą i atrakcyjną ofertą, ale również doświadczeniem trenerów. Zaangażowanie i sposób prowadzenie szkolenia pozytywnie zaskoczyły każdego uczestnika. Współpraca z w/w firmą przyniosła wiele satysfakcji i zadowolenia, szkolenie odbiło się szerokim echem w całym mieście.

  Ełckie Stowarzyszenie Studentów i Absolwentów

  Pragnę zauważyć , iż Firma ta jest solidnym partnerem na rynku usług tego typu. Naszą współpracę oceniam jako wzorową i polecam korzystanie z usług animacyjnych i eventowych Stageman Polska.

  Thomas Cook

  Animatorzy Stageman wykazali się olbrzymim zaangażowaniem i profesjonalizmem. Swoje obowiązki wykonywali z pasją i zaangażowaniem.
  Prowadzony program przyciągnął na miejsce eventu setki osób, co było podstawowym czynnikiem decydującym o sukcesie eventu.

  My Place Agencja Eventowa

  Z przyjemnością wystawiamy pozytywne referencje firmie STAGEMAN POLSKA, która zapewnia pozytywną atmosferę panującą podczas każdego warsztatu oraz profesjonalne podejście prowadzącego.

  Szkolenia Pedagogiczne

  Szkolenie przeprowadzone fachowo, rzetelnie i profesjonalnie.
  Firma jest godna polecenia wszystkich, którzy oczekują zdobycia nowych kwalifikacji zawodowych lub wzbogacenia swojej wiedzy o poszukiwanie poszukiwanie na rynku pracy umiejętności animacji czasu wolnego.

  Zespół Szkół Ekonomicznych im. Stefana Żeromskiego w Legnicy

  Niezawodne usługi oraz opieka koordynatorów akcji na bardzo dobrym poziomie.

  Neckermann Polska

  Będąc uczestnikiem Obozu Animacyjnego w Zakopanem chciałbym pogratulować profesjonalnej organizacji i podkreślić wysoką wartość merytoryczną i praktyczną szkolenia.
  Będę polecał firmę w swoim środowisku!

  Mały Teatrzyk

  Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur. Excepteur

  Akademia Przyszłościwoj. mazowieckie

  Firma jest autorytetem w dziecinie animacji, cechuje ich najwyższa jakość świadczonych przez nich usług na rynku polskim.
  Cieszymy się , że oddaliśmy sprawy animacji w ręce profesjonalistów
  Jesteśmy przekonani, że zaangażowanie jakim cechuje się firma Stageman Polska gwarantuje zadowolenie nawet najbardziej wymagającym klientom.

  Sun & Fun

  Osoba prowadząca szkolenie była pełna energii i zapału, którą przekazywała wszystkim uczestnikom. Moc porad i wskazówek.
  Dotychczasowe doświadczenie we współpracy z firmą STAGEMAN POLSKA pozwala zarekomendować mi ją jako godnego partnera do współpracy.

  Caritas Polska

  Przeprowadzone animacje dla dzieci oceniamy jako profesjonalne. Zarówno w naszym odczuciu jak i naszych klientów. Animatorzy wykazywali zaangażowanie w wykonywaną pracę, dbając o dobry wizerunek firmy.

  Dream Events
  https://www.youtube.com/watch?v=FeHmVlxGiIM&feature=youtu.be

  Zaufali nam

  Sklep animacyjny

  zobacz produkty

  Napisz do nas   Zadzwoń do nas

   Godziny dyżurów telefonicznych:

   pon. – pt.: 09:00 – 21:00

   sob. – niedz.: 10:00 – 15:00

   Szkolenia 536 008 003
   Sklep 535 155 488
   Oferty pracy 450 011 077
   Dla biznesu 506 116 644

   Napisz do nas    Zadzwoń do nas

    Godziny dyżurów telefonicznych:

    pon. – pt.: 09:00 – 21:00

    sob. – niedz.: 10:00 – 15:00

    Szkolenia 536 008 003
    Sklep 535 155 488
    Oferty pracy 450 011 077
    Dla biznesu 506 116 644